0723341822
 

מחיר קייטרינג טבעוני לעומת קייטרינג רגיל

מחיר קייטרינג טבעוני לעומת קייטרינג רגיל

הפקת אירוע דורשת תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, תוך סדר עדיפויות והשקעה כלכלית גבוה יותר במה שיותר חשוב למארגני האירוע. לרוב, המזון באירוע הוא החלק בעל ההשקעה הגבוהה ביותר או כמעט הכי גבוהה, לכן משקיעים זמן רב בבחירתו והתאמתו למספר המוזמנים ולגודל המנות.

למזלם של הטבעונים שהתארסו לאחרונה, או למעוניינים באירוע טבעוני למיניהם, הם יוכלו לבחור בקייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, עם המבחר הגדול ביותר, צבעוניות וססגוניות של טעמים במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק המזון לאירועים. למה? בגלל שבקייטרינג טבעוני לאירוע אתם משלמים אך ורק על האיכות, היצירתיות והכישרון של המומחים בתחום שהפכו את המטבח הטבעוני למפעל חייהם.

מזון טבעוני, הינו מזון שלא עבר שום התעללות, כפייה ורצח. זהו מזון שמרכיביו גדלו עם חום השמש ולחות האדמה, הוא נועד לגוף האדם וכל תא בגופנו מוזן ומתמלא כאשר אנו אוכלים אוכל מספק זה. הגשת אוכל כה טוב ומשמח לאורחים האהובים שלכם, יהפוך את חתונתכם או את האירוע שלכם לאושר אחד גדול וטהור. והימנעות מהגשת מוצרים מן החי שסבלו, קוללו ומולאו בחומרים רעילים זוהי הברכה הטובה ביותר שתוכלו לברך בה את אהוביכם ואורחיכם.

כמובן, שאם רק תחשבו לעצמכם לרגע מה הוא הפרש המחיר בין קילו עגבניות בסופר לקילו בשר, או עוף, או גבינה או תבנית ביצים תגלו שברוב המקרים להיות טבעוני יוצא הרבה יותר משתלם מכל הבחינות. האורחים יהנו מכל המטעמים וכלל לא ישימו לב שחסר להם משהו, ואתם תצאו מורווחים מכך שהפקתם את האירוע המופלא ביותר בעל המאכלים הטעימים והמעניינים ביותר בהשקעה הכלכלית המשתלמת ביותר.