0723341822
 

מזון טבעוני אורגני

מזון טבעוני אורגני

מזון אורגני וטבעוני יכולים להיאמר באותו משפט פעמים רבות. קשר זה נובע מהסיבה שמזון טבעוני הוא בריא יותר ובטח אם הוא גם אורגני. מזון אורגני הוא מזון בו הוגבלו סוגי החומרים בהם ניתן להשתמש עליו בעיקר למניעת מזיקים או לדישון הפרי, הירק, הדגן או הקטנייה. מזון אורגני הוא בעצם נקי יותר מרעלים, מהנדסה גנטית ודישון סינתטי ומאפשר לנו לאכול מזון טבעי יותר וקרוב יותר לאדמה.

לרוב אנשים שחשוב להם איכות המזון, ושמים תשומת לב רבה על תזונה נכונה ובריאה, ימצאו את דרכם ברוב המקרים לאכילת מזון טבעוני או צמחוני. מחקרים רבים הראו כי מאכלים מן החי גורמים לנזק רב, זיהומים קשים ולתחלואות רבות, כמו גם הירקות והפירות המרוססים בחומרי הדברה ודישון רעילים. כך שנוצר הצורך להפסיק צריכת מוצרים אלו או להפחיתם רבות בשביל להימנע מחולי או להפסיקו.

רוב חברות הקייטרינג באתרנו יכינו לכם את אותם מטעמים טבעוניים, רק עם מוצרים אורגנים שנבחרו בקפידה. מזון אורגני אמנם נחשב ליקר יותר, משום שקשה יותר להשיגו ולטפל בו, אך עדיין אירוע טבעוני ואורגני יכול לצאת משתלם יותר מאירוע לא טבעוני כלל. כמובן שנלך לקראתכם עם המחירים האטרקטיביים ביותר, משום שבחרתם בדרך הבריאה, השמחה ומצילת חיים.