0723341822
 

כמה זה עולה?

כמה זה עולה?

הפקת אירוע דורשת תשומת לב לכל הפרטים הקטנים, תוך סדר עדיפויות והשקעה כלכלית גבוה יותר במה שיותר חשוב למארגני האירוע. לרוב, המזון באירוע הוא החלק בעל ההשקעה הגבוהה ביותר או כמעט הכי גבוהה, לכן משקיעים זמן רב בבחירתו והתאמתו למספר המוזמנים ולגודל המנות.

למזלם של הטבעונים שהתארסו לאחרונה, או למעוניינים בחתונה טבעונית למיניהם, הם יוכלו לבחור בקייטרינג ברמה הגבוהה ביותר, עם המבחר הגדול ביותר, צבעוניות וססגוניות של טעמים במחירים האטרקטיביים ביותר בשוק המזון לאירועים. למה? בגלל שבקייטרינג טבעוני לחתונה אתם משלמים אך ורק על האיכות, היצירתיות והכישרון של המומחים בתחום שהפכו את המטבח הטבעוני למפעל חייהם.

איך תדעו אם מה שאתם מזמינים תואם את העדפותיכם?

כל טבעוני יודע איזה מסעדות חביבות עליו, ומנות אותם אוהב להזמין. אנו ליקטנו את האפשרויות ממסעדות טבעוניות מובילות, שיעניקו את החוויה באירוע על פי מה שמוכר ואהוב. את ההפקה שלנו ניתן להזמין כמזון בלבד עם או בלי משלוח, או לעשות שימוש במערך לוגיסטי מפואר הכולל השכרת ציוד נלווה כגון כסאות שולחנות וכמובן מלצרים. 

אוכל טבעוני הוא מזון שמרכיביו גדלו עם חום השמש ולחות האדמה. צריכתו מסייעת לגוף האדם וכל תא בגופנו מוזן ומתמלא בעזרתו. הגשת אוכל כה טוב ומשמח לאורחים האהובים שלכם, יהפוך את חתונתכם לאושר אחד גדול וטהור. והימנעות מהגשת מוצרים מן החי שסבלו, קוללו ומולאו בחומרים רעילים זוהי הברכה הטובה ביותר שתוכלו לברך בה את אהוביכם ואורחיכם.

כמובן, שאם רק תחשבו לעצמכם לרגע מה הוא הפרש המחיר בין קילו עגבניות בסופר לקילו בשר, או עוף, או גבינה או תבנית ביצים תגלו שברוב המקרים להיות טבעוני יוצא הרבה יותר משתלם מכל הבחינות. האורחים ייהנו מכל המטעמים וכלל לא ישימו לב שחסר להם משהו, ואתם תצאו מורווחים מכך שהפקתם את האירוע המופלא ביותר בעל המאכלים הטעימים והמעניינים ביותר בהשקעה הכלכלית המשתלמת ביותר.