0723341822
 

כיצד להכין את המוזמנים לאירוע טבעוני?

כיצד להכין את המוזמנים לאירוע טבעוני?

האוכל באירוע הפך לאחד החלקים החשובים ביותר בהצלחתו. אנשים רבים, אשר יודעים שיש להם אירוע באותו ערב, נוהגים לשמור מקום בבטן לסעודה ורובם אוכלים פחות במשך היום. מוזמנים אוכלי בשר, לרוב מקווים לאכול הרבה בשר באותו ערב, מכיוון שרגילים לכמויות הרבות המוצעות באירועים הלא צמחוניים או טבעוניים.

מארגני אירוע טבעוני או צמחוני עלולים לחשוש מתגובותיהם של אוכלי הבשר, המצפים לסעודה, ואף להימנע מעשיית אירוע כזה רק מסיבות אלה, במיוחד אם המשפחה של אחד הצדדים מתנגדת לכך או אף מתביישת בכך. בנוסף מכיוון שהאורחים לרוב נותנים מתנה כספית, המארגנים ירצו לעמוד בציפיותיהם ולא לאכזבם.

אל להם לחוש כך משום שאירוע טבעוני מוצלח הוא מוצלח כמו כל אירוע אחר. לפעמים אנשים שוכחים שהם באים לאירוע בשביל לשמוח בשמחתם של קרוביהם או חבריהם והאוכל הוא רק תוספת משמעותית, אך רק תוספת. כשהאוכל טוב, טעים ומעניין האורחים לא ישימו לב שחסר משהו. וכשהאירוע מוצלח ושמח האנשים ייהנו מכולו ולא רק יחפשו מה חסר על השולחן או בצלחת.

אפשר להכין את המוזמנים לכך שלא יהיה בשר אך רק אם במקרה מדברים על כך. אין צורך לרשום בהזמנה או "להזהירם" בצורה זו או אחרת מכיוון שהם יאכלו מצוין באותו ערב ואף ירקדו יותר.
האוכל הטבעוני נפלא ויש תחליפי בשר מעולים, האורחים ייחשפו למזון מעניין וירצו לטעום מכל המגוון הרחב שיוצע להם. בנוסף, האורחים שהתעניינו בצמחונות יחשפו למגוון הרחב של האפשרויות ויקבלו כוח ורעיונות לתחילתה של דרך חיים חדשה.