0723341822
 

קייטרינג טבעוני כשר

קייטרינג טבעוני כשר

בחירה בקייטרינג טבעוני כשר לאירוע תלויה בגורמים רבים ומשתנים, ומשפיעה רבות על בחירת ספק הקייטרינג. השאלה הנשאלת היא מהי רמת הכשרות הרצויה, ומיהם האורחים המוזמנים לאירוע. יש כמה סוגי כשרות בישראל אך רובם לא משנים כאשר מדובר במאכלים טבעוניים שלא מכילים חלקים מן החי, כלומר לא בשריים, או חלביים, אלא רק פרווה.

ש סוגים אחרים של כשרות שצריכים להיות רלוונטיים למי ששומר, כגון: שמירה על שנת שמיטה, שמירה על שבת- לכל סוגיה, כשרות בפסח ועוד הלכות רבות. כלומר על ספק הקייטרינג לקנות את מוצריו אך ורק מסוחרים, אשר מקפידים על שנת שמיטה, שלא עובדים בשבת ולא קונים מוצרים שנסעו בשבת ולא מוכרים חמץ בפסח, או מקפידים על ניקיון פסח מושלם. כמובן שאלו רק דוגמאות קטנות לרמות כשרות רצויות.

דבר נוסף עליו מחפשי כשרות מסוימת יצטרכו לבדוק הוא האם חברת הקייטרינג היא טבעונית או צמחונית בלבד, או שמכינים במטבח שלהם גם בשר ועוף. למי שמחפש קייטרינג טבעוני כשר עדיף להימנע מחברות קייטרינג שמציעות מאכלים טבעוניים אך גם מוכרות מאכלים בשריים, משום שזה מעלה את רמת החשיפה למזון לא כשר, ואף למזון לא טבעוני לגמרי.

רמת הכשרות הרצויה היא העניין המשנה בסופו של דבר את כל התמונה. אם רוצים תעודת הכשר למהדרין, אשר מכסה את כל סוגי הכשרויות, יש להתמקד אך ורק בזה ואם מספיק שאין בשר וחלב במזון אז יש פשוט לחפש חברת קייטרינג טבעונית. בכל מקרה קייטרינג טבעוני כשר למהדרין עם תעודה, יכול להיות טיפה יקר יותר, בגלל שזה דורש השקעה כספית על מנת להשיג את התעודה והקייטרינג פונה לקהל יעד רחב יותר, אך לאו דווקא בהפרש משמעותי אם בכלל.