0723341822
 

בחירת ספק קייטרינג מתאים

בחירת ספק קייטרינג מתאים

על מנת לבחור ספק קייטרינג מתאים לחתונה טבעונית או צמחונית, צריך לשים לב לכמה דגשים חשובים ומשמעותיים בהתאמת הקייטרינג לאופי האירוע, האורחים והמארחים.

איכות הקייטרינג והתאמתו לאירוע תשפיע רבות על הצלחת האירוע ועל רמת שביעות הרצון של החוגגים, לכן רצוי לתכנן מראש מה מחפשים, איך רוצים שייראה וכמה מוכנים להשקיע.

השלב הראשון בחיפוש ומציאת הקייטרינג המתאים הוא גיבוש ההחלטה למה מחפשים. יש הבדל גדול בין קייטרינג צמחוני לטבעוני ומארגני האירוע צריכים לבחור ביניהם. בנוסף יש להגיע עם כמות מנות רצויות, סגנון מאכלים רצוי ותקציב. כמו כן, רצוי גם להגיע עם ראש פתוח להצעות, המלצות ורעיונות ממבינים ועוסקים בתחום שיכולים לשדרג רעיונות ולעזור בבחירות עקב ניסיון רב בתחום.

השלב השני הוא חיפוש מקיף אחר קייטרינג שעונה על ציפיותיכם או לפחות רובם. לא מומלץ לפנות לחברת קייטרינג בשרית שתהיה מוכנה לעשות עבורכם מאכלים טבעוניים, מכיוון שלרוב חברות אלה בעלות פחות ניסיון בהכנת מאכלים טבעוניים וצמחוניים, וגם תומכות בקניית בשר ומכירתו, שזהו דבר שהמחפשים קייטרינג טבעוני פחות יתמכו בו.

בשלב השלישי, לאחר שמצאתם חברה או כמה חברות אופציונאליות, עליכם לבדוק איזו חבילה כל חברה מציעה, מה היא כוללת ואם המחיר רצוי לכם. כמובן שבשלב שבו עומדות כמה חברות ויש התלבטות, סיבוב טעימות הוא הדרך להחליט. יש לקבוע זמן לטעימות ולבוא רעבים ועם שותפים ודף רשימות להשוואה ובשביל לא לשכוח.

בשביל להקל על החיפוש, ובשביל שתחוו את סיבוב הטעימות הטוב ביותר, אספנו עבורכם את ספקי הקייטרינג המובילים בתחום, בעלי אהבה רבה לבעלי חיים ואכפתיות לסביבה. עברנו בכל אחד מבתי העסק, פגשנו את הבעלים, הטבחים ונותני השירות, וכמובן שטעמנו וקיבלנו החלטה ביחד על החבילות המוצלחות ביותר על פי דעתנו וניסיוננו בתחום.