0723341822
 

פרי השדה

טל': 0723341858

עובדים בכל הארץ

פרי השדה

פרי השדה - ספק פירות וירקות למסעדות במחירים מפתיעים

הם בריאים, טעימים, מגוונים ומציעים שפע בזמינות גבוהה, אלו הם הירקות והפירות אשר נמצאים אצלכם בצלחות ונצרכים בכמויות גבוהות. כאשר מדובר על בעלי מסעדות, בתי קפה ומלונות רבים, אשר עושים שימוש באופן קבוע בירקות ופירות, החשיבות לקבל את האספקה המהירה והאיכותית ביותר היא רבה. פרי השדה הינה אחת מהספקיות אשר מעניקה שרות שכזה לעסקים ומלונות. על פי מחירון ירקות קבוע ומשתנה מעת לעת, ניתן יהיה לקבל סחורה המיועדת לבעלי מסעדות ומלונות מדי יום ובטריות מרבית. אנו בחברה מומחים לספק את כל הדרוש עבור עסקים ומצליחים לענות על כל דרישה לירק כלשהו וללא הגבלה.

כל דבר בעונה שלו
פירות וירקות מצויים בהישג יד כל עוד הם בעונת הגידול הרלוונטית. במהלך שנה ניתן יהיה להשיג את כל הירקות האפשריים ואילו סוגי הפירות משתנים מעת לעת. עם כניסת הגידול באמצעות חממות, קל יותר להשיג את רוב סוגי הפירות לאורך כל חודשי השנה. עם זאת, ככל שהביקוש לפרי מסוים גבוה וההיצע מוגבל יעודכן מחירון הירקות בהתאם. הדבר מתרחש בעיקר כאשר מדובר בשנות בצורת ובימי שרב רבים המחסלים כל תוצרת חקלאית. פרי השדה מתחייבת להגיע לכל לקוח עסקי והציע את מרב התוצרת ללא כל הגבלה ובשיטת תשלום נוחה, שתשאיר אותו לקוח נאמן להרבה מאוד זמן. כחלק משירות טוב ניתן יהיה לקבל משלוחים יותר מפעם אחת ביום בהתאם לביקוש, כאשר השינוע מתבצע מהמרכז הראשי המצוי בתל אביב.

אספקה ללא הפסקה
מחירון ירקות הוא דינאמי ביותר ומשתנה בהתאם לשינויים המתרחשים במזג האוויר, שמשפיעים באופן מובהק על החקלאות במדינה. חלק מהתוצרת מיובאת מחוסר ברירה ממדינות שונות באירופה ועל כן המחיר יהיה גבוה יותר. בכל מקרה אספקת הירקות והפירות מתרחשת לאורך כל השנה וללא כל מחסור. את התוצרת ניתן יהיה לקבל על פי דרישה בשעה קבועה מדי יום, ואף כמה פעמים ביום. ירקות הם מוצר צריכה איכותי המשלב אלמנטים של בריאות, אשר נצרך בעיקר על ידי המבוגרים מבנינו. מסעדות ומלונות רבים צריכים לדאוג שיהיה ברשותם את כל אבות המזון, כאשר הירקות מהווים חלק ניכר מהם.