0723341822
 

קייטרינג צמחי

קייטרינג צמחי

חוגגים?

מן הסתם, כבר בשלב מוקדם תידרשו לנושא האוכל. סביר מאוד להניח כי תערכו חיפושים אחרי ספקי שירות קייטרינג צמחי. בין אם האירוע ייחגג בגן או באולם אירועים ובין אם תבחרו לקיים אותו בגינת ביתכם או בחצרו, במתחם הביתי הפרטי שלכם, אתם ודאי עשויים להיזקק לשירות הסעדה שייתן מענה לציפיותיכם.

אחד מסוגי הקייטרינג האהובים על רבים הוא הצמחי, המעניק נופך מיוחד לכל האירוח וטובע אותו בחותם ניחוחו וטעמו העשיר. צמחי עשוי להיות לא רק תאווה לחך אלא גם ל.... עיניים ולאף. 

 

קייטרינג צמחי איכותי 

כאשר מתכננים קייטרינג צמחי – קייטרינג צמחי הוא חלופה יוקרתית ומיוחדת. לפני שאתם מתחייבים, בדקו היטב האם אתם מסוגלים לממן את עלות השירות (חברות שונות מציעות בטווחי מחירים שונים).

אחד השיקולים שראויים להישקל ולא אחת מחייבים שיקול – הוא סוגיית הכשרות. על פי רוב  רבים מהמזמינים שירות זה אינם מקפידים על כשרות והיא אינה מהווה עבורם תנאי הכרחי. יודעי דבר, אניני טעם ודקי הבחנה, יעידו ויגידו כי טעמו של הצמחי  כשר שונה (או, בתרגום פשוט- פחות טעים...) מאשר צמחי  שאינו כשר.

אם אתם רוצים ללכת על בטוח, תפריט שמרני   עשוי להתאים אבל אם מדובר באירוע שעיקר המשתתפים בו הם צעירים, שווה להתנסות  ולהציע צמחי עסיסי ומשביע, מלווה במוזיקה קצבית ותוססת, להעשרת החוויה ולהעצמתה.

כאשר מתכננים קייטרינג צמחי חשוב לתכנן, כמובן, מסגרת תקציבית. הרצון להציע לאורחים מבחר עשיר של סוגי צמחי הוא מובן וטבעי, אבל אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לחרוג מהמסגרת, לכן רצוי ומומלץ להתייעץ עם בעליה של החברה המספקת שירות זה על מנת לנסות להעשיר ולגוון את התפריט שיוצע לאורחים על פי התקציב העומד לרשותכם. זכרו, אתם לא חייבים להציע את הצמחים היקרים ביותר, מה גם שניתן "לעבות" את התפריט באמצעות סלטים ותוספות שונות.