0723341822
 

על האש טבעוני

על האש טבעוני

יום העצמאות ושאר חגי ישראל מכילים תופעה בה נהוג לקיים את מצוות ארוחה "על האש". הידוע והמוכר הוא צליית בשרים המונחי על גריל פחמים או גז, בשילוב סלטים, פיתות ושאר ירקות. דרך יצירתית יותר לקיום המנהג תהיה יצירת על האש טבעוני. לטבע יש שלל דרכים לאפשר לנו לקיים זאת, וישנו צורך להשתמש ברכיבים טבעיים לשם קידוש המטרה. חציל, תירס, סייטן, טופו ועוד מגוון רכיבים שאינם מגיעים אלינו תוך פגיעה, ניתנים כחומרי גלם יעילים לצלייה על הגריל. 

בשנים האחרונות רשתות חברתיות ומנועי החיפוש, שופעים מתכונים טבעוניים המשלבים צליה על הגריל. המבורגר, נקניקייה, קבב, שניצל, מקבלים משמעות אחרות כאשר מגיעים מרכיבים אותם ניתן לקבל מהטבע. התוצאה מעט שונה אך טעימה מאוד ומהווה תחליף ראוי ובהכרח בריא למה שאנו מכירים. אם יש לכם רצון לקיים אירוע ירוק יותר, האפשרות לבצעו בדרך של צריכת מוצרים מהטבע. האפשרויות הבלתי מוגבלות כוללות שלל מתכונים שיסייעו בהכנת קציצות, תיבול נכון, וכן צלייה איכותית של חציל, תירס ועוד. 

אנו עומדים בפני עידן המקדש את כל מה שמגיע מהטבע, ואין ספק כי העולם צועד לכיוון זה בצעדי ענק. הפתרונות לא נופלים ממה שהכרנו בעבר, ומי שמוכן לנסות אותו צפוי לו עתיד טוב וירוק יותר. על האש סובל מתסמינים שאינם בריאים כמו עשן שעשוי לגרום למנות להיות הרסניות לבריאותנו. מומלץ למזער את ביצוע הפעולה, אך כאשר צולים ירקות וקטניות התוצאה תמיד תהיה לטובתנוץ אירועים פרטיים, עסקיים וסתם ימי כייף אישיים או קבוצתיים יכולים לעשות שימוש יעיל וטוב בעל האש טבעוני.