0723341822
 

אהבה לבעלי חיים

אהבה לבעלי חיים

בעלי חיים הם האור בעולמנו. עלינו לכבד, להעריך ולאהוב אותם כפי שאני אוהבים מכבדים ומעריכים את היקום. כל יצור על הכדור בעל תאים חיים, רובם בעלי לב, רגשות, תחושות כאב, פחד ורצון לחיות.
בעולם כה דינמי, בו בכל רגע יכול הכל להתהפך ולהשתנות, עלינו לחיות באהבה ונתינה, תוך הגשמת חלומותינו על ידי מינימום פגיעה באחר בדרך.

לבעלי החיים כמו לנו ניתנה ההזדמנות לחיות ביקום זה. הם נבראו, או נוצרו מכיוון שכך רצה היקום, או אלוהים, או מכל סיבה אחרת. בדיוק כמונו- המין האנושי.
אנו מאמינים כי חופש הוא הדבר החשוב ביותר. רוב האנשים היו מעדיפים לא לחיות כלל אם האפשרות השנייה היא שבי. גם העלי החיים נולדו לחופש ובשביל לחיות את חייהם, ואל לנו לשבש זאת ולפגוע בזכותם הבסיסית.

מבחינתנו לפרה, תרנגולת, חזיר, כלב, חתול אפרוח, גוזל, אווז, דג, נחש, עכביש, ארנבת, חולדה, עכבר, דולפין ליוויתן וכריש יש את הזכות לחיות את חייהם מבלי שיכבלו אותם, ינצלו אותם, יתעללו בהם וישלטו בהם עד למותם האכזרי. כל חיה בעלת זכות קיום בסיסית של היוולדות והישרדות לפי כוחה, מוחה ויכולותיה, מבלי התערבות אנושית, שתלטנית ואונסת.

כבוד ואהבה לבעלי החיים זה הסוד להפיכת עולמנו לטוב יותר, אני רוצים להפוך את העולם לטוב יותר!
מקווים שבזכות אתר זה, והקמת אירועים טבעוניים העולם תינצל אפילו נפש אחת מפני הטווח הנורא שמתרחש מתחת לאפנו, כל מניעת אירוע רגיל "לא טבעוני" מקדשת את האמצעים. רק אהבה!