0723341822
 

המנות הטבעוניות שישפרו את העולם

אם היו אומרים לכם שכל מה שתצטרכו לעשות הוא לאכול אוכל טעים, מזין ובריא, וזה יהפוך את עולמינו לטוב יותר, הייתם בוחרים בכך? כי זה בדיוק מה שאנו מציעים לכם! מנות טבעוניות הן מזינות, בריאות וטעימות להפליא, וכשאתם אוכלים אותן אתם נמנעים מלאכול מנות "רגילות", אשר מכילות בתוכן סבל, עינויים והתעללות בעולם. ובכך אתם משפרים את העולם!

בשביל לעשות שינוי עלינו להיות השינוי. בשביל שיהיה טוב עלינו להפוך לטובים. כל תהליך שהוא חייב להתחיל מבפנים, ולהתפשט החוצה. לאדם הקטן יש את כל הכוח שצריך בשביל להפוך עולמות, כל אחד ואחת מאתנו יכולים להפוך את העולם לטוב יותר בעיקר על ידי כך שהוא נמנע מלעשות רע. הרצון שלנו בכך שיהיה טוב זה הכוח שלנו, החולשה שלנו היא שאנו לא תמיד עושים הכל בשביל שכך יהיה.

יצורים חיים בעלי רגשות, תחושת כאב ויצרים חזקים של הישרדות, סובלים, צועקים וזועקים לנו מתחת לאף בשביל לספק את יצרינו הפיזיים, השטחיים ביותר כגון תאווה וגרגרנות. המין האנושי חוטא אל מול העולם והיצורים החיים בו כל רגע ורגע בכל מדינה ועיר בעולם, וכמעט כולם שותפים לפשע. אל תשתפו פעולה, אל תתמכו בשום צורה, אל תשלמו להם בשביל שיעשו לכם את העבודה השחורה ותעצמו עיניים כשאתם מתענגים על כל ביס.

תתענגו על כל ביס של חופש, של מאכלים טבעוניים, ששום חלק מהם לא נגנב בכפייה מיצור חי ואומלל שנולד לכלוב, או נחטף מביתו או מאימו. יש כל כך הרבה מאכלים טבעוניים שישביעו אתכם וימלאו לכם את כל מה שגופכם צריך, יש כל כך הרבה מאכלים שניתן להפוך אותם לטבעוניים, והם טעימים, מספקים והופכים את העולם לטוב יותר!