0723341822
 

החזון שלנו

חזון אהבה לבעלי חיים

כל ארוע בישראל חייב שחקן חיזוק מקצועי, ומי שמוכן להתקדם לעבר העתיד ודאי יזמין קייטרינג טבעוני. אירועים מגוונים ניתן לקיים באמצעותו, לרבות חתונות יוצאות דופן ומרגשות גם יחד. אנו מזמינים אתכם להכיר את העולם הזה, בזכות שלל ספקים רלוונטיים ליצירת המטרה הסופית. חתונות מעמידות את החוגגים במצב בו הם צריכים לסגור ספקים שונים, בהתאם להעדפות אישיות. אנו עובדים עם ספקים בתחום קייטרינג טבעוני, המסוגלים להעמיד כל אירוע רב משתתפים על הרגליים.

איכות גבוהה למענכם

קייטרינג מכיל בתוכו את האלמנט המרכזי בכל חג פרטי. מרבית האנשים שמגיעים לאירוע יודעים כי יהנו מסוג כלשהו של ארוחה, במהלך  השהות במקום. אם אתם מעוניינים לספק משהו שונה, המכיל רכיבים איכותיים שבהכרח יהיו בריאים יותר, ניתנת עבורכם זכות גדולה ליהנות משירותיו של קייטרינג טבעוני. האיכות הגבוהה אותה אנו מעניקים ללקוחות, עומדת בקנה אחד עם כל הערכים שטבעוני ממוצע מאמין בו. הפצת הנושא בעולם וההכרה כי אפשר ורצוי גם אחרת, הוביל אותנו למסקנה כי רבים יבחרו להזמין שירותי קייטרינג טבעוני לאירוע החתונה שלהם. 

שירות מקצועי לקירוב לבבות

בישראל קיימים הרבה מאוד ספקים המציעים שירותי קייטרינג לכל אירוע. קייטרינג טבעוני לוקח את הכל צעד אחד קדימה, ומאפשר לפעול שלנגד עיננו עומד הרצון לשפר את העולם מקצה לקצה. במידה ובוחרים בדרך שונה להשיג את המזון שאנו אוכלים, הטבעונות תאפשר למצות זאת באופן מלא ולא מתפשר באשר לאידואולוגיה הגיונית. אנו מתחייבים להעניק את כל מה שבאמת מקובל בשוק, ולהעמיד ספקים שיודעים לייצר איכות. האירוע שלכם ייראה אחרת ויצליח לרגש את כל המוזמנים שיגיעו לחגוג אתכם. בשילוב שלל אפשרויות מרתקות, ניתן יהיה לבחור מנות מרתקות שיהיו מקוריות למעננו.  

 

אתר זה הוקם בשביל להפוך את העולם לטוב יותר, בו לכל נפש חיה יש את הזכות הקיומית שלה בדרכה שלה, מבלי שנלקח ממנה החופש בכפייה, או שנולדת אל תוך שבי. אנו מאמינים כי לוקחי החופש למיניהם מייצגים רוע ובורות, הורסים לנו את הכדור בצורות מגוונות, ושעליהם להפסיק זאת. בשביל לחולל שינוי יש קודם כל להתחיל בעצמך, אחר כך בביתך עם הסובבים לך ולאט לאט להפיצו בכל העולם, תוך מתן הסברים וסבלנות כלפיי האנשים בדרך.

אנו אוהבים חיות ומכבדים אותן ואת נפשן. מאמינים כי הצלת בעל חיים, לא משנה איזה סוג, או מניעת הריגתו או הסבל שלו, מקודשת והכרחית. מכיוון שכה רבים המקרים של סבל, התעללות, כפייה והרג בעלי חיים, ומכיוון שרוב המקרים האלה קורים מתחת לפני השטח, יש צורך רב להגביר את המודעות בהפצה גדולה של המידע המוסתר, תוך פנייה לליבם ולהגיון שנמצא באנשים השותפים לפשע מבלי לדעת כמה הוא נורא.

אנו מאמינים בטוב ליבם של אנשים ומעוניינים לעודדם לפעול בדרך הישרה, הנכונה והאמתית. בלי הצביעות ההכחשה וההתעלמות מהמתרחש מתחת לאפם ובשבילם. בחרנו לעשות זאת בדרך שמגבירה את הטוב מבלי להזכיר את הרע, על מנת להקל על המתעניינים בתחום אך מתקשים עוד למצוא מידע ואפשרויות חלופיות למה שהיו רגילים.

באתר בו ניתנות לכם כל חברות הקייטרינג הטבעוני המובילות בארץ שפועלות באזורים רבים ומגוונים, תוכלו להקל על עצמכם בחיפוש אחר חברת הסעדה שתומכת באמונתכם ומספקת את המבוקש בצורה הטובה ביותר. יש דרכים רבות להפיץ את הטבעונות ואחת הדרכים שיכולות לגעת באנשים רבים בצורה נחמדה ועניינית היא הפקת אירוע בו המזון הוא טבעוני. בדרך זו אנשים רבים יחשפו לחלק היפה והטוב בצורת חיים זו, תוך כדי שהם שמחים וחוגגים בשמחתכם.

אנו נעשה כל שביכולתנו להפוך כמה שיותר אירועים שמחים, לאירועים בו לא היה צריך להרוג או להתעלל בשום חיה לפני. אנו מאושרים לתת את המענה לכל המאמינים והמתעניינים בדרך זו, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, עצה או תמיכה שתצטרכו.